OTEVÍRACÍ DOBA O SVÁTCÍCH
OD 20.12.2018 - ZAVŘENO
OD 03.01.2019 - OTEVŘENO

Garážová vrata

Garážová vrata Vstoupit do katalogu

Garážová vrata - OLYMPS DOOR

Garážová vrata vyrábíme v širokém sortimentu od cenově výhodných neizolovaných vrat až po plně izolovaná v různých designech a barevných odstínech.

 

Garážová vrata OLYMPS DOOR mají povrchovou úpravu se strukturou dřeva – woodgrain, čímž je dosaženo maximální věrnosti podoby dřeva a povrch vrat je velmi odolný vůči vnějším vlivům - více informací najdete zde

 

Garážová vrata OLYMPS DOOR mají nadstandardní tepelně izolační vlastnosti.  Garážová vrata jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí s moderním řešením těsnění přímo v horních částech jednotlivých sekcí pomocí vytvarované drážky z výroby. Toto nové řešení přímo ve výrobě má značný pozitivní vliv na izolační vlastnosti vrat a na jejich hladký chod a trvanlivost - pro více informací klikněte zde 

Garážová vrata

Garážová vrata vyrábíme v širokém sortimentu od cenově výhodných neizolovaných vrat až po plně izolovaná garážová vrata v různých designech a barevných odstínech:

Garážová vrata - povrchová úprava

Garážová vrata mají povrchovou úpravu se strukturou dřeva – woodgrain, čímž je dosaženo maximální věrnosti podoby dřeva a povrch vrat je velmi odolný vůči vnějším vlivům.

Garážová vrata a jejich tepelně izolační vlastnosti

Garážová vrata mají nadstandardní tepelně izolační vlastnosti. Garážová vrata jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí s moderním řešením těsnění přímo v horních částech jednotlivých sekcí pomocí vytvarované drážky z výroby.

Garážová vrata - údržba

Garážová vrata Olymps Door nevyžadují žádnou speciální údržbu, doporučujeme ale minimálně jednou za rok (v ideálním případě 2x) celkovou údržbu pohonu, kterou zajišťuje dodavatel. V aktuálních zimních měsících se může při teplotách pod nulou stát, že ztvrdne těsnění kolem garážových vrat, což vede k jejich těžšímu a pomalejšímu pohybu. Je to však standardní jev, s kterým nemusíte nic dělat. Samotný pohon má transformátor, který udržuje provozní teplotu pro elektroniku, takže je v bezpečí i v nevytápěných či nezateplených garážích. V dálkovém ovladači je standardní baterie, která nemá ráda minusové teploty, takže doporučujeme nenechávat toto zařízení v zaparkovaném autě.

Garážová vrata - bezpečnost

Sekční garážová vrata jsou bezpečnější než klasická s klikou. Pro zloděje je totiž jakýkoliv výčnělek, za který mohou zachytit své náčiní, výhodou. Tato skutečnost, spolu se zamykáním pohonu zabraňuje násilnému otevření dveří. V případě výpadku elektřiny lze pohon uvnitř garáže snadno odpojit, a tím uvolnit dveře a ručně je vysunout. Pokud do garáže není jiný vchod, je v tomto případě nainstalován nouzový zámek pro uvolnění pohonu. Pokud zákazník ztratí dálkové ovládání, musí garážová vrata odpojit od pohonu a pracovat s nimi ručně. Pro zajištění dveří v zavřené poloze lze použít interní západku. Pokud můžete, použijete druhý dálkový ovladač a co nejdříve se obraťte se na svého dodavatele, který z bezpečnostních důvodů vymaže paměť přijímače i vysílače. Tento jednoduchý úkon zařídí jakékoliv autorizovaný zaměstnanec společnosti.

 

Hledat v katalogu

Zavoláme Vám

Nechci ztrácet čas,
vše vysvětlím po telefonu.


Je možné mne kontaktovat v pracovní dny až do 20:00

Přihlášení


Otázky

Proč je důležité mít věrohodného dodavatele garážových vrat?

Kvalitní garážová vrata je dlouhodobá investice do vašeho domu. Právem očekáváte, že největší pohyblivý objekt ve vašem domě bude fungovat bezproblémově dlouhou dobu...

více ...

Proč se spoléhat na odborníky při výběru garážových vrat?

Pravděpodobně jste ještě nikdy nenakupovali garážová vrata a volba těch správných vrat může být pro vás komplikovaná...

více...

Co je důležité při výběru garážových vrat?

Za prvé se musí zákazník rozhodnout, kolik chce investovat. Ekonomicky nejúspornější jsou modely bez izolace, pak vrata zateplené polystyrenem...

více...