OTEVÍRACÍ DOBA O SVÁTCÍCH
OD 20.12.2018 - ZAVŘENO
OD 03.01.2019 - OTEVŘENO

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata Vstoupit do katalogu

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata nabízíme ve dvou variantách:

- průmyslová vrata ocelová: FACTORY
- průmyslová vrata hliníková : NASSAU


Firma NASSAU je jedním z vedoucích evropských dodavatelů s řadou dceřinných společností po celé Evropě, která dodává průmyslová vrata. Za 30 let svého působení se dokázala dokonale přizpůsobit potřebám trhu a díky tomu nabízí průmyslová vrata v širokém sortimentu.
Základní nabídku firmy NASSAU (Dánsko) představuje model 9000. Průmyslová vrata jsou standardně izolovaná polyuretanovou výplní. Tloušťka sendvičového typu sekcí je 4,5 cm. Vedení vrat a samozřejmě rovněž jejich velikost se přizpůsobí dle potřeby konkrétní stavby. Průmyslová vrata mohou být všechna osazena vstupními dveřmi a firma NASSAU standardně vyrábí rovněž ve stejném desingu jako jsou vrata i vedlejší vstupní dveře.
 
Průmyslová vrata FACTORY jsou evropského standardu a jsou vyráběna včetně hardwaru v Evropě. Průmyslová vrata FACTORY splňují nejnáročnější požadavky na přesnost a kvalitu zhotovení a jsou vyráběna včetně hardwaru v Evropě. Vrata jsou určena pro průmyslové objekty všech typů a četností provozu a mají vynikající izolační vlastnosti.
Pevnost, kvalita a střízlivý lamelový design, rychlost dodávky a v neposlední řadě výborná cena, to jsou hlavní přednosti tohoto typu vrat. V případě nutné potřeby jsme schopni dodat tato průmyslová vrata ve velmi krátkém termínu po celém území České republiky.

Hledat v katalogu

Zavoláme Vám

Nechci ztrácet čas,
vše vysvětlím po telefonu.


Je možné mne kontaktovat v pracovní dny až do 20:00

Přihlášení


Otázky

Proč je důležité mít věrohodného dodavatele garážových vrat?

Kvalitní garážová vrata je dlouhodobá investice do vašeho domu. Právem očekáváte, že největší pohyblivý objekt ve vašem domě bude fungovat bezproblémově dlouhou dobu...

více ...

Proč se spoléhat na odborníky při výběru garážových vrat?

Pravděpodobně jste ještě nikdy nenakupovali garážová vrata a volba těch správných vrat může být pro vás komplikovaná...

více...

Co je důležité při výběru garážových vrat?

Za prvé se musí zákazník rozhodnout, kolik chce investovat. Ekonomicky nejúspornější jsou modely bez izolace, pak vrata zateplené polystyrenem...

více...