Hliníková sekční vrata

Dánská vrata Nassau

Vrata jsou tvořena z hliníkového pláště, mezi jehož stěny je tlakově aplikována polyuretanová pěna o tloušťce 45 mm, na ekologickém principu - bez CFC plynu - či jiných látek nepříznivých pro ozónovou vrstvu. Díky použití nového automatizovaného systému plnění PUR pěnou dospěl výrobce k vyjímečné pevnosti a tuhosti sendvičových sekcí. Díky této skutečnosti můžeme nabídnout vrata až do šířky a výšky 10 m (max.plocha 70m2).


9000F - klasická sekční vrata

Není náhodou, že na celém světě bylo namontováno více než 600 000 průmyslových vrat NASSAU. Robustní vrata poskytují ochranu proti větru, dešti a chladu díky kombinaci polyuretanových sendvičových panelů a účinného těsnění po celém obvodu. NASSAU 9000F vytváří dokonalou rovnováhu mezi funkčností a designem. Výběr z široké škály oken a možnost integrace personálních dveří zaručí, že vrata splní vaše očekávání. Personální dveře mohou být dodávány s nízkým prahem pro pohodlnější průchod. Vrata jsou dodávány v 10 standardních barvách NASSAU nebo v barvě RAL dle Vašeho výběru.

Technické specifikace:

šířka od 1500 mm až do 10000 mm
výška od 1500 mm až do 6175 mm

Izolační vlastnosti:

U = 1,34 W/m2K (iht. EN 12 428) - vrata o rozměrech 4 x 4 m bez oken a personálních dveří


9000G - celoprosklená vrata

Poskytněte vaší společnosti krásný a osvěžující výraz se stylovými sekčními celoprosklenými vraty NASSAU. Sekční vrata NASSAU 9000G poskytují maximální průtok světla skrz prosklené sekce. Silné, ale lehké hliníkové profily krásně ohraničují skleněné výplně a tyto dva prvky vytvářejí dokonalou rovnováhu mezi funkčností a estetikou. Široká škála možností skleněných výplní zahrnuje například standardní akrylové dvojsklo, kalené nebo vrstvené sklo, jakož i izolační hliníkovou výplň. Vrata jsou vyrobeny z eloxovaných hliníkových profilů odolných povětrnostním vlivům nebo v barvě RAL dle Vašeho výběru. Samozřejmostí je možnost do sekčních vrat integrovat personální dveře.

Technické specifikace:

šířka od 1600 mm až do 7000 mm
výška od 1500 mm až do 5000 mm


9000M - flexibilní sekční vrata

Flexibilita je klíčové slovo, kdy je třeba splnit mnoho různých požadavků a přání. NASSAU 9000M je díky své nekonečné řadě možných kombinací schopen splnit všechny tyto požadavky. Spojením odolných a vysoce izolačních PUR sekcí s elegantními prvky pro design profilu a volitelnými skleněnými výplněmi je vždy možné vytvořit sekční vrata, která dokonale vyvažují průtok světla, izolaci, odolnost proti povětrnostním vlivům a eleganci. Flexibilita vrat NASSAU 9000M také znamená, že perfektně zapadají do každé budovy díky plně variabilním výškám hliníkových profilů, které jsou specificky konstruovány, aby se vytvořilo harmonické splynutí mezi vraty a fasádou budovy. Vrata mohou být dodány ve standardních barvách NASSAU nebo v barvě RAL dle Vašeho výběru a je samozřejmě možné do sekčních vrat integrovat peresonální dveře. Polyuretanové a hliníkové panely můžete libovolně kombinovat podle svých potřeb a přání. Spodní panel však musí být vždy polyuretanový.

Technické specifikace:

šířka od 1600 mm až do 10000 mm
výška od 1500 mm až do 6175 mm


9000 ENERGY - sekční vrata pro budoucnost

S velkým potěšením může NASSAU představit vrata 9000 Energy, což jsou první průmyslová sekční vrata, která splňují mnoho požadavků na pracovní prostředí a udržitelnost rozvoje, které moderní společnosti vyžadují. Speciálně konstruované 3 vrstvené okenní profily poskytují jedinečnou izolaci a poskytují tak možnost vytvořit příjemné a produktivní prostředí a zároveň drasticky snížit spotřebu energie. NASSAU 9000 Energy je ekologická alternativa tradičních prosklených sekčních vrat a zároveň je dobrou investicí a pozitivním signálem, který posíláte do vašeho okolí. Vrata jsou vyrobeny z polyuretanového horního a spodního panelu, mezi nimiž lze volně kombinovat profily s okny a polyuretanové panely. Polyuretanové panely lze dodat ve standardních barvách NASSAU nebo v barvě RAL dle Vašeho výběru. Do vrat není možné integrovat personální dveře.

Technické specifikace:

šířka od 1500 mm až do 5000 mm
výška od 1500 mm až do 6175 mm

Izolační vlastnosti:

U = 1,44 W/m2K (iht. EN 12 428) - vrata o rozměrech 4 x 4 m bez oken a personálních dveří


9000 PANORAMA - výrazná sekční vrata

S vraty NASSAU 9000 Panorama je nyní možné vytvořit jedinečný výraz pro vaši budovu a tímto způsobem přitáhnout pozornost a ukázat světu, co nabízíte. Skleněné vrata navíc přinášejí vaší společnosti světlo. Panoramatický efekt je tvořen lehkými, ale silnými extrudovanými a anodizovanými hliníkovými profily s rovnoměrnými výškami sekcí, které vytvářejí čistý a výrazný design. Jako skleněnou výplň je možné si vybrat polykarbonát nebo standardní akryl který je odolný proti poškrábání, oba meteriály jsou lehkou, ale robustní výplní té nejvyšší kvality. NASSAU 9000 Panorama je ideální pro výstavní prostory, kde chcete prezentovat své výrobky lidem kolem Vás, a zároveň vytvořit světlé a přirozené klima s panoramatickým výhledem do okolí.

Technické specifikace:

šířka od 1600 mm až do 5000 mm
výška od 1500 mm až do 5000 mm


8000 - izolace bez kompromisu

Energeticky úsporná sekční vrata NASSAU 8000 pomáhají snižovat náklady na energii. Se svým pláštěm o tloušťce 82 mm je tento model více než dvojnásobně energeticky účinnější než standardní sekční vrata. Vrata NASSAU 8000 z efektivní náklady na energie. Tato nová sekční vrata také umožňují udržet optimální teplotu v interiéru. Jsou navrženy s mnoha přerušovanými tepelnými mosty a s izolací na těch správných místech.

Technické specifikace:

šířka od 1500 mm až do 10000 mm
výška od 1500 mm až do 6000 mm

Izolační vlastnosti:

U = 0,43 W/m2K (iht. EN 12 428) - vrata o rozměrech 5 x 5 m bez oken