Markýzy

JASMINA

Markýza bez nosného profilu

Lehká horizontální markýza, která díky své jednoduché konstrukci bez nosného profilu vyniká svou lehkostí a vzdušností. Díky speciální povrchové úpravě látky Cleangard si poradí i s mírným deštěm.

STELA

Markýza s nosným profilem

Markýza Stela s nosným profilem snoubí eleganci a funkčnost. Její konstrukce zajišťuje vysokou životnost při intenzivním provozu v soukromé i komerční sféře a je vhodná zejména pro zastínění velkých ploch.

ISABELA

Kazetová markýza

Kazetová markýza ISABELA je elegantní sluneční clona se zaoblenou kazetou vhodná do míst, kde by odkrytá konstrukce působila rušivě. Kazeta plní estetickou a zároveň ochrannou funkci. Látka se při jejím svinutí dokonale schová do kazety a je tak chráněná před vnějšími vlivy počasí.

OLIVIA

Kazetová markýza

Markýza OLIVIA patří mezi luxusní modely kazetových markýz. Technologicky propracovaný výrobek splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníků na luxus, pohodlí a dokonalou funkčnost ve spojení s dlouholetou životností.

DAKOTA

Kazetová markýza

Markýza DAKOTA se svým elegantním designem zaručuje harmonický vzhled fasády domu. Uzavřený kazetový systém zajišťuje, že tkanina je plně chráněna, a to i na místech, vystavených dešti nebo větru. Ochrana před sluncem ve dne a ochrana proti povětrnostním vlivům v noci.

LAURA

Košová markýza

Košová markýza LAURA slouží k zastřešení vchodů do restaurací, hotelů či obchodů a svou podstatou je využívána převážně v komerční sféře.