Screenové rolety

SCREEN ZIP

Předokenní screenová roleta s propracovaným technickým provedením vedení látky v bočních lištách podstatně zvyšuje odolnost rolety proti větru, v uzavřené poloze částečně nahrazuje síť proti hmyzu, a v případě použití látky typu blackout zajistí velmi účinné zatemnění.

SCREEN ZIP ECONOMY

Předokenní screenová roleta která navazuje na již zavedený systém SCREEN ZIP, přestavuje moderní a cenově příznivou možnost, jak dokonalým způsobem zastínit okna na všech typech budov.

SCREEN GW

Typ screenových rolet je vhodný jak pro interiérové, tak exteriérové použití. V základním provedení nabízíme roletu s krycím profilem a možností bočního vedení lankem nebo vodící lištou.

SCREEN LITE

Roleta která představuje "odlehčenou variantu" screenové rolety SCREEN GW. V základním provedení nabízíme screenovou roletu s možností bočního vedení lankem nebo vodící lištou, avšak bez krycího profilu.

SCREEN HR7

Nadokenní screenová roleta HR7 je jednoduchým řešením pro instalaci na jakýkoliv okenní profil nebo fasádu, a zajistí maximální ochranu proti slunečnímu záření i průniku tepla.

SCREEN HR8-ZIP

Robustní nadokenní screenová roleta s unikátním systémem lišt, které zajišťují odolnosti proti větru a udržují textilii dokonale napnutou a na svém místě ve vodících lištách.

SCREEN HR10-ZIP

Moderní řešení pro prvotřídní energetickou náročnost a pro požadavky na komfortní vnitřní klima v pasivních a nízko-energetických domech - to vše vystihuje zaomítací screenovou roletu HR10-ZIP.

SCREEN SKY

Screenová roleta pro střešní okna. V létě ochrání podkroví před přehříváním, v zimě zabrání úniku tepla. Navíc chrání okno před poškozením povětrnostními vlivy.