Šípové dveře

Šípové dveře jsou zajímavým a designovým řešením dispozic staveb, kde se nedají použít klasické automatické dveře. Dveře jsou konstruovány v úhlu s ohledem na charakter dané budovy. Úhel dveří může být jak kladný tak i záporný. Šípové dveře nabízejí originální vstup s velmi širokým otevřením.


Systém DIVA S

Moderní řešení vstupu do budov, nákupních a kulturních center, kde se spojují nároky na vysoký počet procházejících osob, estetický efekt, úsporu energie, bezpečnost osob a kvalitní zabezpečení objektů. Pohon DIVA S se používá na standardní, ale i na speciální řešení automatických dveří, např. dveře protipožární nebo dřevěné. Elektronika těchto dveří je standardně vybavena integrovaným modulem VSTUPU, který umožňuje napojení na systémy např. EPS, EZS. Pohonná jednotka zajišťuje posun křídel s vysokou hmotností až 140 kg.


Varianty použití

Automatické dveře se skládají z jednoho a více křídel (dle potřeby stavby a přání zákazníka), která jsou z pevných konstrukčních profilů se skleněnými výplněmi. Hliníkové profily jsou speciálně vyvinuty pro tento typ dveří. Křídla jsou zavěšena do profilu pohonu, který je umístěn vždy vodorovně nad křídly dveří. Způsob provedení zavěšení zajišťuje křídla proti nadzvednutí.

4 křídlé


Typy křídel a zasklení

  1. Bezrámové - kalené sklo o síle 10 mm pro bezrámová křídla dveří
  2. Profil 25 mm - křídla s hloubkou profilu 25 mm bez přerušeného tepelného mostu s možností zasklení Connex (bezpečnostní sklo) nebo Diterm (izolační sklo).
  3. Profil 38 mm - křídla s hloubkou profilu 38 mm bez přerušeného tepelného mostu s možností zasklení Connex (bezpečnostní sklo) nebo Diterm (izolační sklo).
  4. Profil 50 mm - křídla s hloubkou profilu 50 mm s přerušeným tepelným mostem s možností zasklení Connex (bezpečnostní sklo) nebo Diterm (izolační sklo).

Barvy a dekory

Povrchová úprava dle přání zákazníka. Na výběr je lakování dle vzorníku RAL, přírodní nebo barevný elox, dřevěné imitace apod. Pro exkluzivní automatické dveře nabízíme obložení nerezové nebo z ušlechtilého kovu.


Technické parametry