Teleskopické dveře

Jedná se o výjimečné automatické dveře vhodné do prostorově omezených vstupů při zachování maximálního průchodu do budovy. Kombinují pokročilé provedení, spolehlivost a flexibilitu. Na výběr je množství samostatných modulů, které poskytnou ještě lepší provoz a chod dveří. Teleskopické dveře umožňují volitelné moduly v závislosti na použití a jejich snadné nastavení.


Systém DIVA L

Dveře DIVA L v sobě kombinují výkonnost a spolehlivost. Jsou navrženy pro místa s velkou četností pohybu osob - supermarkety, obchodní domy, banky, úřady, nemocnice apod. Pohon DIVA L se standardně používá na posuvné automatické dveře s hmotností křídel až 100 kg. Elektronika těchto dveří je řešena modulově, což umožňuje provoz a ovládání přesně podle potřeb zákazníka. Jedná se o moduly VSTUPU / VÝSTUPU, díky kterým lze systém rozšířit externími přídavnými zařízeními (např. přístupové systémy, tepelná vzduchová clona). Umožňují napojení na systémy např. EPS, EZS.

Systém DIVA S

Moderní řešení vstupu do budov, nákupních a kulturních center, kde se spojují nároky na vysoký počet procházejících osob, estetický efekt, úsporu energie, bezpečnost osob a kvalitní zabezpečení objektů. Pohon DIVA S se používá na standardní, ale i na speciální řešení automatických dveří, např. dveře protipožární nebo dřevěné. Elektronika těchto dveří je standardně vybavena integrovaným modulem VSTUPU, který umožňuje napojení na systémy např. EPS, EZS. Pohonná jednotka zajišťuje posun křídel s vysokou hmotností až 140 kg.


Varianty použití

Automatické dveře se skládají z jednoho a více křídel (dle potřeby stavby a přání zákazníka), která jsou z pevných konstrukčních profilů se skleněnými výplněmi. Hliníkové profily jsou speciálně vyvinuty pro tento typ dveří. Křídla jsou zavěšena do profilu pohonu, který je umístěn vždy vodorovně nad křídly dveří. Způsob provedení zavěšení zajišťuje křídla proti nadzvednutí.

2 křídlé

3 křídlé

4 křídlé

6 křídlé


Typy křídel a zasklení

  1. Bezrámové - kalené sklo o síle 10 mm pro bezrámová křídla dveří
  2. Profil 25 mm - křídla s hloubkou profilu 25 mm bez přerušeného tepelného mostu s možností zasklení Connex (bezpečnostní sklo) nebo Diterm (izolační sklo).
  3. Profil 38 mm - křídla s hloubkou profilu 38 mm bez přerušeného tepelného mostu s možností zasklení Connex (bezpečnostní sklo) nebo Diterm (izolační sklo).
  4. Profil 50 mm - křídla s hloubkou profilu 50 mm s přerušeným tepelným mostem s možností zasklení Connex (bezpečnostní sklo) nebo Diterm (izolační sklo).

Barvy a dekory

Povrchová úprava dle přání zákazníka. Na výběr je lakování dle vzorníku RAL, přírodní nebo barevný elox, dřevěné imitace apod. Pro exkluzivní automatické dveře nabízíme obložení nerezové nebo z ušlechtilého kovu.


Technické parametry